Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.

ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 

Te Nderuar Usera Te Forumit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Male Numri i postimeve : 140
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

MesazhTitulli: Te Nderuar Usera Te Forumit   Sun May 25 2008, 20:48

Te Nderuar Usera Te Forumit Ju Ve Ne Djeni Se StRuGaNi Shtohet Ne Mderator.... Ne Kete Forum.. StRuGaNi Te Shohim Postimet e Tua Ne Vazhdim Dhe Pergjigjet Ndaj Userave. e Gezofsh StRuGaNi e Respekte Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
BBC

Male Numri i postimeve : 13
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

MesazhTitulli: Re: Te Nderuar Usera Te Forumit   Mon May 26 2008, 13:43

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Te Nderuar Usera Te Forumit Ju Ve Ne Djeni Se StRuGaNi Shtohet Ne Mderator.... Ne Kete Forum.. StRuGaNi Te Shohim Postimet e Tua Ne Vazhdim Dhe Pergjigjet Ndaj Userave. e Gezofsh StRuGaNi e Respekte Nuk Kam Asgje Kunder Moderatorit Te Ri Por E Kam Me Ty Qe Je Admin Me Njeh Shum Mire Se Kush Jam.....Por Ke Kujdes Jo Te Gjith Me Grada Te Larta Sepse Merziten Te Tjeret.....KLM... Me Rrespekt AsO_sHkOdRaN.... Neutral
Shiko profilin e anėtarit http://piratet.tk
Vizitor
Vizitor

MesazhTitulli: Re: Te Nderuar Usera Te Forumit   Sun Jun 01 2008, 00:32

BBC shkruajti:
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Te Nderuar Usera Te Forumit Ju Ve Ne Djeni Se StRuGaNi Shtohet Ne Mderator.... Ne Kete Forum.. StRuGaNi Te Shohim Postimet e Tua Ne Vazhdim Dhe Pergjigjet Ndaj Userave. e Gezofsh StRuGaNi e Respekte Nuk Kam Asgje Kunder Moderatorit Te Ri Por E Kam Me Ty Qe Je Admin Me Njeh Shum Mire Se Kush Jam.....Por Ke Kujdes Jo Te Gjith Me Grada Te Larta Sepse Merziten Te Tjeret.....KLM... Me Rrespekt AsO_sHkOdRaN.... Neutral
Aso e Drejte Ankesa Jote Por Ai Qe eshte Admin Di Cfar Ben... Strugani e Gezofsh Por Kam Pak Kundershtime Per Ty Pasi Admin Duhet Te Jet i Informuar Mbi Gjendjen Tende Se C`di Te Besh Ti Si Moderator.... Respekte
StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

MesazhTitulli: Re: Te Nderuar Usera Te Forumit   Sun Jun 01 2008, 11:46

gjithashtu respekte
Shiko profilin e anėtarit http://www.alblove.net.tc
Sponsored content